Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Oppland

DKS Oppland, Oppland fylkeskommune

Postadresse: Postboks 988, 2626 LILLEHAMMER

Besøksadresse: Kirkegata 76, 2626 Lillehammer

Telefon: 61 28 9000

Kontaktperson:

Antall hendelser: 447

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50

    En forestilling pr dag - maks 100-150 elever.
    Spillested: Foreløpig uklart. Kanskje kulturhuset?

Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Lom ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Skjåk ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Otta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:50
    Biri ungdomsskole82 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:50
    Snertingdal skole30 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Dovre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Bjørnsveen ungdomsskole106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
    Steinerskolen Gjøvik-Toten12 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min
    Bjørnsveen skole fordeler elevene på to forestillinger.

    Steinerskolen deltar på forestillingen kl 10.00.

  • 11:30 - 12:20
    Bjørnsveen ungdomsskole106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min
    Bjørnsveen skole fordeler elevene på to forestillinger.

Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Vardal ungdomsskole115 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min
    Vardal ungdomsskole fordeler elevene på to forestillinger.

  • 12:00 - 12:50
    Vardal ungdomsskole115 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min
    Vardal ungdomsskole fordeler elevene på to forestillinger.

Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Vardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AKTVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Handverksskolen Hjerleid
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AKTVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Lillehammer videregående skole, avd. Nord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkyggespillMusikk
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Maihaugsalen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Aurvoll skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Forset skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Vingar skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Vingrom skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 12:30
    Hammartun skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Steinerskolen Lillehammer55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Engesvea skole25 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    2 utøvere.

    Engesvea skole, 8.-10. trinn, får dette tilbudet i løpet av skoleåret 2018/19.

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Steinerskolen Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinerskolen Lillehammer15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    2 utøvere.

    Steinerskolen Lillehammer, 8.-10. trinn, får dette tilbudet i løpet av skoleåret 2018/19.

Produksjonsinformasjon
  • AKTVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkyggespillMusikk
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Maihaugsalen
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • NTG-U Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AKTVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkyggespillMusikk
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Maihaugsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lesja skule54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Lesjaskog skule24 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB! Torsdag 7.2.19 er ny dato for denne konserten. Utøverne har dessverre ikke anledning til å ha skolekonserter mandag 12. november.
    Varighet pr konsert: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Dovre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Dovre ungdomsskole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB! Torsdag 7.2.19 er ny dato for denne konserten. Utøverne har dessverre ikke anledning til å ha skolekonserter mandag 12. november.
    Varighet pr konsert: 35 min

Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SkyggespillMusikk
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Maihaugsalen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Follebu skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Solvang skole Øyer173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Plan B
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35

    NB! Fredag 8.2.19 er ny dato for denne konserten. Utøverne har dessverre ikke anledning til å ha skolekonserter torsdag 22. november.
    Varighet pr konsert: 35 min

  • 11:45 - 12:20

    NB! Fredag 8.2.19 er ny dato for denne konserten. Utøverne har dessverre ikke anledning til å ha skolekonserter torsdag 22. november.
    Varighet pr konsert: 35 min

Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bjoneroa b/u skole2 deltakere: 1. trinn
    Grymyr skole6 deltakere: 1. trinn
    Jaren skole14 deltakere: 1. trinn
    Sanne skole7 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min forfatterbesøk + 45 min opplegg i regi av biblioteket.

  • 11:30
    Trintom skole30 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min forfatterbesøk + 45 min opplegg i regi av biblioteket.

Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Hadeland kultursal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20
    Grua skole 19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Gjøvik Kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Brandbu barneskole26 deltakere: 1. trinn
    Fredheim skole Gran8 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min forfatterbesøk + 45 min opplegg i regi av biblioteket.

  • 11:00
    Brandbu barneskole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min forfatterbesøk + 45 min opplegg i regi av biblioteket.

Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Kulturhuset Fagernes
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50
    Toso skole33 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 18. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Kulturhuset Banken
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Smestad ungdomsskole30 deltakere: 10. trinn

    Smestad har 7 klasser totalt på 9. og 10. trinn. En gjennomføring denne dagen og resterende 6 gjennomføringer 25-27 mars. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lidar skule21 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Utøya 22. juliFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Hadeland videregående skole - Auditoriet (ufullstendig info)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Rogne skule21 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Tirsdag 19. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55
    Hammartun skole28 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Skolen fordeler på 2 opplegg


  • 11:25
    Hammartun skole28 deltakere:

    Varighet pr opplegg: 90 min
    Skolen fordeler på 2 opplegg


Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Vinstra vidaregåande skule - Inntunet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Aurvoll skole21 deltakere: 6. trinn
    Solvang skole Øyer39 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Bagn skule21 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk

Produksjonsinformasjon
  • Utøya 22. juliFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Lillehammer kino
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Ekrom skole10 deltakere: 7. trinn
    Kringsjå skole30 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Ekrom skole deltar på Kringsjå skole


  • 11:30
    Kringsjå skole30 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
  • Oss (By Proxy)Scenekunst
  • Varighet: 60
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. Otta - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Utøya 22. juliFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Gjøvik kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Ekrom skole16 deltakere: 6. trinn
    Vingar skole25 deltakere: 6. trinn
    Vingrom skole10 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Hammartun skole51 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Utøya 22. juliFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Kulturhuset Fagernes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Etnedal skule10 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • Utøya 22. juliFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Vinstra vidaregåande skule - Inntunet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Vingrom skole17 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Søndre Land ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Grande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Grande skole42 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Heidal skule20 deltakere: 4. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Jevnaker skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:40
    Hammartun skole28 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 10:25 - 11:10
    Hammartun skole28 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dokka barneskole22 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

  • 11:30
    Dokka barneskole22 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Gjøvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Gjøvik skole39 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:30 - 13:15
    Gjøvik skole39 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 14:00
    Sel skule10 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Nord-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Jevnaker skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 11:10
    Loar skule 22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 12:00 - 14:15
    Loar skule 22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Lundstein skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lundstein skole20 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Skrinnhagen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Sør-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Øystre Slidre ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:30
    Skjåk barne- og ungdomsskule16 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)
    Skolen kan avgjøre om de ønsker ett eller to opplegg.

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Kopperud skole52 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 09:45 - 10:30
    Kopperud skole52 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Kringsjå skole24 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 10:00 - 10:45
    Kringsjå skole24 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Harestua skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Aurvoll skole18 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kapp skole33 deltakere: 6. trinn
    Stange skole17 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Gjøvikregionen International School
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 10:15
    Vågåmo skule32 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:00 - 13:15
    Vågåmo skule32 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Harestua skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Søre Ål skole51 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Blomhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Blomhaug skole51 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:30 - 13:15
    Blomhaug skole51 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Skreia ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Fredheim skole Gjøvik
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 10:55
    Lalm skule9 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Lunner ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Vindingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Vindingstad skole36 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 09:45 - 10:30
    Vindingstad skole36 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:15 - 13:00
    Vindingstad skole36 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Vingar skole26 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 10:55
    Lesja skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
    Lesjaskog skule9 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 12:00 - 14:15
    Lesja skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Brandbu ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Jaren skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Vingrom skole24 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    12. mars er besøksdag vgs for 10. trinn.

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Sør-Fron ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Ringebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 11:05
    Dombås skole 29 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Brandbu ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Harestua skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Harestua skole36 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Harestua skole36 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Barhaug skole17 deltakere: 6. trinn
    Harpefoss skule15 deltakere: 6. trinn
    Midtbygda skule16 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Brandbu ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Otta skole24 deltakere: 4. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:45 - 14:00
    Otta skole24 deltakere: 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Harestua skole117 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kvam skule12 deltakere: 6. trinn
    Skåbu oppvekstsenter4 deltakere: 6. trinn
    Sødorp skule19 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Fjerdum skole18 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Fjerdum skole18 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Harestua skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Øyer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Gausdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Gran ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Otta skole24 deltakere: 4. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:45 - 14:00
    Otta skole24 deltakere: 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Follebu skole18 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Grymyr skole22 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Toso skole100 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Hoffsvangen skole37 deltakere: 6. trinn
    Kolbu skole18 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Grymyr skole27 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Toso skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Forset skole11 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Gran ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Grua skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Grua skole 51 deltakere: 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Dovre skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Aurvoll skole22 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Røyslimoen skole45 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Lunner barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Lunner barneskole45 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:30 - 13:15
    Lunner barneskole45 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Ekrom skole14 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innrigg Plan B

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Barhaug skole22 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Ord skaper bilderKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: Hele dagen - kl. 08.30 - 13.00
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Gran ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Etnedal skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 12:00 - 14:15
    Etnedal skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Kvam skule11 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Bagn skule22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Bagn skule22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Hammartun skole48 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Hammartun skole51 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Kringsjå skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Kringsjå skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:10
    Sødorp skule22 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 09:35
    Midtbygda skule24 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Kringsjå skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Harpefoss skule11 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:00
    Fåvang skole29 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Grua skole 71 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Trintom skole73 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Jørstadmoen skole58 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Jørstadmoen skole60 deltakere: 5. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Korta skole52 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Grua skole 80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Trintom skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Ringebu skole16 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Vestre Slidre skule26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Vestre Slidre skule26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Kringsjå skole56 deltakere: 5A, 5B

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Kringsjå skole60 deltakere: 6A, 6B, 7C

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50
    Ekrom skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 16:30

    Start er satt til 1,5 time før forestilling, slik at det er tid til omvisning først.

    Vg1 og Vg2 studieforb.

    55 elever + 5 lærere(?)


Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Dombås skole 96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Rogne skule20 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 12:00 - 14:15
    Rogne skule20 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Kringsjå skole42 deltakere: 7A, 7B

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Røyslimoen skole52 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Hammartun skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:25 - 12:15
    Hammartun skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Dovre skule69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 10:15
    Lidar skule30 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Lesjaskog skule52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Biristrand skole4 deltakere: 6. trinn
    Grande skole28 deltakere: 6. trinn
    Skrinnhagen skole20 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Engesvea skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Søre Ål skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 14:15
    Ulnes Montessoriskule15 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

     Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Lesja skule129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Sel skule41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Søre Ål skole46 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Søre Ål skole51 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Blomhaug skole38 deltakere: 6. trinn
    Snertingdal skole17 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Søre Ål skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Søre Ål skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Heidal skule82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 16:30

    Start er satt til 1,5 time før forestilling, slik at det er tid til omvisning først.

    HES/HEA - VG2
    45 elever + 5 lærere
    Elevtall oppdatert pr. 20.9.


Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach Goes Hip HopMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Skjåk barne- og ungdomsskule136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Søre Ål skole47 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Vingar skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20 - 13:55
    Loar skule 152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Gjøvik skole54 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Ekrom skole42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vingar skole27 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00 - 12:45
    Vingrom skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Kvam skule89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Vingrom skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Ringebu skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 1. april. 2019
  • DKS Oppland
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45

    Den kulturelle skolesekken Oppland, Kirkegt., Lillehammer

Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 1. april. 2019
  • Lunner barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Lunner barneskole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

  • 11:50 - 12:30
    Lunner barneskole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Grande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Grande skole36 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Harpefoss skule96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Vindingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Vindingstad skole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.
    Elevene på 1. trinn (53) fordeles på to opplegg.

  • 11:00
    Vindingstad skole27 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Bjørnsveen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 09:35
    Bjørnsveen ungdomsskole71 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 10:00 - 10:45
    Bjørnsveen ungdomsskole71 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 11:30 - 12:15
    Bjørnsveen ungdomsskole71 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Bergerbakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Bergerbakken skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

  • 10:30 - 11:10
    Bergerbakken skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Fåvang skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Venabygd Montessoriskule53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kopperud skole55 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Midtbygda skule160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Torpa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Skrinnhagen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kapp skole19 deltakere: 5. trinn

    Heldagsopplegg

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Snertingdal skole38 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Vindingstad skole51 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Gran ungdomsskole76 deltakere: 8. trinn

    9. og 10. klasse kan ikke delta på grunn av pryouke og prøvemuntlig.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:35 - 11:10
    Otta skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

  • 12:00 - 12:35
    Otta skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Lundstein skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Biri ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Biri ungdomsskole91 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Toso skole
Tidspunkt og deltakere
  • 14:00 - 14:40
    Toso skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kapp skole19 deltakere: 5. trinn

    Heldagsopplegg

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Skåbu oppvekstsenter27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sødorp skule151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Odnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 11:10
    Jevnaker skole117 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    bygdekino på skolen?

  • 12:45 - 14:15
    Jevnaker skole117 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Dokka barneskole53 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Vardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vardal ungdomsskole78 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 12:00 - 12:45
    Vardal ungdomsskole78 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 13:15 - 14:00
    Vardal ungdomsskole78 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Barhaug skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Fryal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:10
    Fryal skole121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Harestua skole164 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    bygdekino på skolen?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 5. april. 2019
  • Dokka barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Dokka barneskole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

  • 11:45 - 12:25
    Dokka barneskole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Lalm skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vågåmo skule118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

  • 12:00 - 12:35
    Vågåmo skule118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 5. april. 2019
  • Reinsvoll ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Reinsvoll ungdomsskole62 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 12:00 - 12:45
    Reinsvoll ungdomsskole62 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Lunner ungdomsskole175 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    bygdekino på skolen?

Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 8. april. 2019
  • Harestua skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Harestua skole155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 8. april. 2019
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kopperud skole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.
    Elevene på 1. trinn (52) fordeles på to opplegg.

  • 11:30
    Kopperud skole26 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 8. april. 2019
  • Lena ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:40
    Lena ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 12:10 - 12:55
    Lena ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 13:20 - 14:05
    Lena ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 8. april. 2019
  • Grua skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Grua skole 90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Brandbu barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Bjoneroa b/u skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Brandbu barneskole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

  • 10:30 - 11:10
    Brandbu barneskole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Blomhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Blomhaug skole40 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.



Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Skreia ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Skreia ungdomsskole75 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 12:15 - 13:00
    Skreia ungdomsskole75 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Gjøvik bibliotek & litteraturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Steinerskolen Gjøvik-Toten7 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket


Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Grymyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Grymyr skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Raufoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Raufoss ungdomsskole72 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 10:30 - 11:15
    Raufoss ungdomsskole52 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

  • 12:00 - 12:45
    Raufoss ungdomsskole52 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Fåvang skole20 deltakere: 6. trinn
    Torpa barne- og ungdomsskole20 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Gjøvik bibliotek & litteraturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gjøvik skole38 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket

  • 12:00

    Varighet pr opplegg: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Fredheim skole Gran
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Fredheim skole Gran55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Moen skole - Gran
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Moen skole - Gran77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Gjøvik bibliotek & litteraturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Fredheim skole Gjøvik19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket

  • 11:30
    Fredheim skole Gjøvik20 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Kopperud skole91 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min.
    Forestillingen vises i et lokale ryddet for pulter. Helst et rom med god akustikk.
    Se merknad om publikumsplassering.

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Jaren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Jaren skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • To Gear a JoanVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Gjøvikregionen International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Sanne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sanne skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Trintom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Trintom skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 23. april. 2019
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Bøverbru skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Jørstadmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Reinsvoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Follebu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Follebu skole30 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Fjerdum skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fjerdum skole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Korta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Korta skole22 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 11:20
    Korta skole22 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Forset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Forset skole14 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GodtegrisenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 26. april. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Raufoss skole19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 11:30
    Raufoss skole19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 26. april. 2019
  • Vingar skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 26. april. 2019
  • Vingrom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Vingrom skole14 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 29. april. 2019
  • Søre Ål skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 30. april. 2019
  • Kringsjå skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Røyslimoen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Ekrom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Ekrom skole19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Korta skole26 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • 11:30
    Korta skole26 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • F-ordet - Marta BreenLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. Otta
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Lesja skule12 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Sel bibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sel skule4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Raufoss skole42 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Heidal bibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Heidal skule13 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Otta bibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Otta skole20 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

  • 11:00
    Otta skole20 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Thune skole21 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 13. mai. 2019
  • Gjøvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Gjøvik skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Gjøvik skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Steinerskolen Gjøvik-Toten23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • F-ordet - Marta BreenLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 13. mai. 2019
  • Lena-Valle videregående skole, avd. Valle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 14. mai. 2019
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Kopperud skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Kopperud skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 15. mai. 2019
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Redalen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Snertingdal skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 15. mai. 2019
  • Lundstein skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Lundstein skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 16. mai. 2019
  • Skrinnhagen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Biristrand skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skrinnhagen skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Skrinnhagen skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Etnedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Etnedal skule56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Grande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Grande skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Grande skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Vestre Slidre skule102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Bagn skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Bagn skule77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Fredheim skole Gjøvik
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Fredheim skole Gjøvik98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Fredheim skole Gjøvik98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Blomhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:20
    Blomhaug skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Blomhaug skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Dovre folkebibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dombås skole 9 deltakere: 1. trinn
    Dovre skule12 deltakere: 1. trinn

    Varighet: 60 min. forfatterbesøk + 45 min. opplegg i regi av biblioteket.

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Vindingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:05
    Vindingstad skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Vindingstad skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Loar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:10
    Loar skule 18 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Gjøvikregionen International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Lidar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Lidar skule74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Produksjonsinformasjon
  • D for tigerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Vågåmo skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Thune skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Thune skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • TulleruskMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Rogne skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Rogne skule87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr konsert: 40 min

Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Raufoss skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Raufoss skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Bøverbru skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Bøverbru skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Reinsvoll skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Reinsvoll skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Korta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Korta skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

  • 11:00 - 11:35
    Korta skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordli skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Mandag 3. juni. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 3. juni. 2019
  • Harpefoss skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Harpefoss skule53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 3. juni. 2019
  • Midtbygda skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Midtbygda skule99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Toten Montessoriskole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Tirsdag 4. juni. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Lena-Valle vgs avd. Valle (20 elever) er ønsker å delta høsten 2018 i stedet for våren 2019.

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 4. juni. 2019
  • Barhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:05
    Barhaug skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skåbu oppvekstsenter15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Kapp skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

  • kl ?
    Kapp skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 4. juni. 2019
  • Kvam skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Kvam skule50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    NTG Lillehammer60 deltakere:

    Totalt 90 elever. Fordeles på to dager.
    Ønsker uke 23

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Ringebu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:05
    Ringebu skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Totenviken skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Fåvang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Fåvang skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Vilberg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Stange skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Sødorp skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Sødorp skule84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 35 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Kolbu skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • Danse, sa felaMusikk, Kulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Venabygd Montessoriskule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Fredag 7. juni. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Hoffsvangen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

  • 11:50 - 12:25
    Hoffsvangen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min.
    Skolen fordeler elevene på to konserter.

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter