Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Oppland

DKS Oppland, Oppland fylkeskommune

Postadresse: Postboks 988, 2626 LILLEHAMMER

Besøksadresse: Kirkegata 76, 2626 Lillehammer

Telefon: 61 28 9000

Kontaktperson:

Antall hendelser: 892

Velg dato / Periode
Juli
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
27
1
2
3
4
5
6
7
28
8
9
10
11
12
13
14
29
15
16
17
18
19
20
21
30
22
23
24
25
26
27
28
31
29
30
31
1
2
3
4
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Lesjaskog skule16 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lesja skule17 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 11:30 - 12:15
    Lesja skule17 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Søre Ål skole24 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr verksted: 120 min

  • 12:00 - 14:00
    Søre Ål skole24 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr verksted: 120 min

Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lom ungdomsskule19 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 11:30 - 12:15
    Lom ungdomsskule19 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 13:00 - 13:45
    Lom ungdomsskule19 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Mandag 2. september. 2019
  • Dokka videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Mandag 2. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 2. september. 2019
  • Dokka videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kvam skule13 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

  • 11:30 - 13:00
    Kvam skule11 deltakere: 5. trinn
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 3. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Programpresentasjon Gjøvik kultursenter

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Viking på MjøsaKulturarv
  • Varighet: 9.15 - 13.00
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Kapp Melkefabrikk
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:00
    Toten Montessoriskole9 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Vilberg skole8 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Totenviken skole20 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Stange skole28 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Hoffsvangen skole23 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Thune skole10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Reinsvoll skole22 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Redalen skole9 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Lundstein skole10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Biristrand skole6 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Nordre Ål skole18 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr verksted: 120 min

  • 12:00 - 14:00
    Vingar skole21 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr verksted: 120 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    2 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    2 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 4. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Programpresentasjon Rudi gård

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 09:55
    Heidal skule11 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 11:20 - 12:05
    Heidal skule18 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Viking på MjøsaKulturarv
  • Varighet: 9.15 - 13.00
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Kapp Melkefabrikk
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:00
    Vindingstad skole57 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Kopperud skole53 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Grande skole19 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Gjøvik skole42 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Bagn skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bagn skule10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • kl ?
    Bagn skule10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Viking på MjøsaKulturarv
  • Varighet: 9.15 - 13.00
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Kapp Melkefabrikk
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:00
    Kolbu skole25 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Korta skole51 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Skrinnhagen skole32 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Fredheim skole Gjøvik38 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Bøverbru skole18 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Fredag 6. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 6. september. 2019
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Forset skole16 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • Viking på MjøsaKulturarv
  • Varighet: 9.15 - 13.00
  • Fredag 6. september. 2019
  • Kapp Melkefabrikk
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:00
    Nordli skole12 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Kapp skole38 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Raufoss skole46 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Steinerskolen Gjøvik-Toten10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Snertingdal skole22 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

  • 09:15 - 13:00
    Blomhaug skole43 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: kl 09.15-13.00. Reisetid kommer i tillegg.
    Busstransport blir bestilt. Vi kommer tilbake til tidspunkt for avreise.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Mandag 9. september. 2019
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Mandag 9. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 9. september. 2019
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. september. 2019
  • Etnedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Etnedal skule15 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. september. 2019
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:25
    Hammartun skole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:25 - 12:55
    Hammartun skole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. september. 2019
  • Ringebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Ringebu ungdomsskole23 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Ringebu ungdomsskole23 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • NTG Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Klimapark 2469Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 240
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Klimapark 2469
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • NTG Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:25
    Hammartun skole21 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:25 - 12:55
    Hammartun skole21 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Ringebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Ringebu ungdomsskole24 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Ringebu ungdomsskole24 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fåvang skole29 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 11:30 - 13:30
    Kvam skule11 deltakere: 5. trinn
    Midtbygda skule24 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Lillehammer Læringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Lillehammer Læringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Brandbu ungdomskole 15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • NTG Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Sør-Fron ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sør-Fron ungdomsskole17 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Sør-Fron ungdomsskole17 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 11. september. 2019
  • NTG-U Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    NTG-U Lillehammer16 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    NTG-U Lillehammer16 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Solvang skole Øyer37 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    3 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

    FJELLFILMFESTIVALEN! Spillested: Gjendesheim

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    3 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

    FJELLFILMFESTIVALEN! Spillested: Gjendesheim

Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Ulnes Montessoriskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 11:10
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. Otta
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Sør-Fron ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sør-Fron ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Sør-Fron ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 12. september. 2019
  • NTG-U Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    NTG-U Lillehammer16 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    NTG-U Lillehammer16 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Søre Ål skole30 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 12:00 - 14:00
    Søre Ål skole30 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen ClassicFilm, Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 5 klokketimer
  • Fredag 13. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    3 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

    FJELLFILMFESTIVALEN! Spillested: Gjendesheim

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 13. september. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vågå ungdomsskule16 deltakere: 8. trinn

    3 utøvere (alle 48 elevene på Vågå ungdomsskole har kurs alle tre dager)

    FJELLFILMFESTIVALEN! Spillested: Gjendesheim

Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Fredag 13. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 13. september. 2019
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 11:10
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Vinstra vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 13. september. 2019
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 13. september. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Smestad ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Smestad ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 13. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Aurvoll skole22 deltakere: 5. trinn
    Engesvea skole1 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Plan B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 16. september. 2019
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vinstra ungdomsskole20 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøver: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Vinstra ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 16. september. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Smestad ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Smestad ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Lillehammer videregående skole, avd. Nord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vinstra ungdomsskole20 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Vinstra ungdomsskole20 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Smestad ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Smestad ungdomsskole22 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Hammartun skole28 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 11:30 - 13:30
    Hammartun skole28 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Etnedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Etnedal skule20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:30 - 13:00
    Etnedal skule14 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Smestad ungdomsskole22 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Smestad ungdomsskole22 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Biristrand skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min


Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Lena-Valle videregående skole, avd. Lena
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Blomhaug skole41 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Vestre Slidre skule17 deltakere: 9A

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

  • 11:00 - 12:30
    Vestre Slidre skule17 deltakere: 9B

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Smestad ungdomsskole22 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Steinerskolen Lillehammer6 deltakere: 5. trinn
    Vingrom skole24 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 11:30 - 13:30
    Barhaug skole22 deltakere: 5. trinn
    Harpefoss skule11 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Dokka barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

  • 11:45
    Dokka barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Gjøvik skole54 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Steinerskolen Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:45
    Steinerskolen Lillehammer10 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. september. 2019
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Vestre Slidre skule21 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Sigrid og Lars Audun

Produksjonsinformasjon
  • Peer GyntKulturarv, Visuell kunst, Litteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Hadeland videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 20. september. 2019
  • Jørstadmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Jørstadmoen skole31 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Grande skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. september. 2019
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 11:10
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:45 - 14:15
    Gran ungdomsskole15 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 23. september. 2019
  • Øystre Slidre ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 23. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Kopperud skole55 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lidar skule52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

  • 11:30
    Rogne skule74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Lundstein skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:45
    Harestua skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Øystre Slidre ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Fjerdum skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fjerdum skole36 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Vingrom skole19 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 10:30 - 11:30
    Vingrom skole19 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bagn skule66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Redalen skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Skrinnhagen skole65 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:45
    Harestua skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:15 - 13:45
    Harestua skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Sør-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole20 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Follebu skole18 deltakere: 5. trinn
    Forset skole11 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Snertingdal skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Røyslimoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Røyslimoen skole30 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Steinerskolen Gjøvik-Toten37 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:45
    Harestua skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:20 - 13:50
    Harestua skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Sør-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Maihaugen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Nordre Ål skole5 deltakere: 5. trinn
    Ringebu skole16 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 12:00 - 14:00
    Vingar skole26 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vestre Slidre skule75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Var alt så mye bedre før?Kulturarv, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 150 + reisevei
  • Fredag 27. september. 2019
  • Maihaugen/Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:00
    Lunner ungdomsskole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:30 - 14:00
    Lunner ungdomsskole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 27. september. 2019
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 27. september. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BrevetKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 27. september. 2019
  • Nordre Ål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Nordre Ål skole16 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

  • 11:45 - 13:45
    Nordre Ål skole16 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 120 min
    Elevene deles i to grupper, maks 20 elever pr gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Landåsbygda Montessoriskole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Odnes skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

  • 11:30
    Fryal skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 50 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Toso skole37 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Grua skole 57 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:00
    Lunner ungdomsskole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:30 - 14:00
    Lunner ungdomsskole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Nord-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Gausdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gausdal ungdomsskole24 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:30 - 13:00
    Gausdal ungdomsskole24 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Loar skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Loar skule 14 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • kl ?
    Loar skule 14 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:00
    Lunner ungdomsskole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Nord-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Gausdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gausdal ungdomsskole24 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Åretta ungdomsskole23 deltakere: 10. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Øyer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Øyer ungdomsskole24 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

  • 11:50 - 13:20
    Øyer ungdomsskole24 deltakere: 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.
    Utøvere: Randi Liliequist og Maria Frag Øverjordet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:50 - 14:20
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
  • AktVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Nord-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Dombås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:50 - 14:20
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Heidal skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Heidal skule10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • kl ?
    Heidal skule10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:15
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

  • 11:50 - 14:20
    Jevnaker skole13 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 150 min
    Verkstedet foregår utendørs, gjerne under tak eller på et vindbeskyttet sted inntil en vegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Otta skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Otta skole13 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • kl ?
    Otta skole13 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Otta skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Otta skole13 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

  • kl ?
    Otta skole13 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Vågåmo skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Rogne skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Grymyr skole10 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Engesvea skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30
    Jaren skole26 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00

    Lillehammer VGS sør har meldt på totalt 180 deltagere som fordeles på to forestillinger. Opplegget ved skolen kan deles i to eller tre grupper. Opp til skolen å bestemme.


  • 12:00

    Lillehammer VGS sør har meldt på totalt 180 deltagere som fordeles på to forestillinger. Opplegget ved skolen kan deles i to eller tre grupper. 

Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Søre Ål skole28 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 10:30 - 11:30
    Søre Ål skole28 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    NTG Lillehammer90 deltakere: VG3

    NTG Lillehammer 90 deltagere totalt. 

Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30
    Sanne skole19 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:45
    Trintom skole17 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Søre Ål skole28 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 10:30 - 11:30
    Søre Ål skole28 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:45
    Trintom skole17 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Vingar skole17 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 10:30 - 11:30
    Vingar skole17 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Dokka barneskole35 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 10:15 - 11:00
    Dokka barneskole35 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 11:45 - 12:30
    Dokka barneskole35 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Grua skole 15 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Hammartun skole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 10:25 - 11:25
    Hammartun skole26 deltakere: 1. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

  • 11:45 - 12:45
    Hammartun skole26 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Grua skole 15 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Hammartun skole26 deltakere: 2. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Harestua skole16 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:00
    Odnes skole42 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Harestua skole16 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30

    Varighet pr opplegg: 60 min.
    Dokka vgs, Klasserom/auditorium
    Vg1HO og Vg1Studieforb og sosiologigruppe

  • 13:00

    Varighet pr opplegg: 60 min.
    Dokka vgs, Klasserom/auditorium
    Vg1HO og Vg1Studieforb og sosiologigruppe

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Bergerbakken skole40 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 13:00 - 13:45
    Bergerbakken skole40 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 09:35
    Toso skole34 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 11:00 - 11:45
    Toso skole34 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 4. november. 2019
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Hammartun skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:25 - 11:00
    Hammartun skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:25 - 12:00
    Hammartun skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Dokka barneskole82 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

  • 12:30 - 13:10
    Dokka barneskole82 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 4. november. 2019
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Vingrom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Vingrom skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Vingrom skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Øyer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Øyer ungdomsskole155 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 17:30

    Gausdal VGS 15 deltagere, VG1-3 idrett.​​​​​​​

    Det er 1,5 times omvisning før forestillingen.

Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Jørstadmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Jørstadmoen skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Jørstadmoen skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Fryal skole113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Gausdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Gausdal ungdomsskole203 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 11:50
    Toso skole20 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Nordre Ål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Nordre Ål skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Nordre Ål skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:30 - 12:05
    Nordre Ål skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Lena ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Lena ungdomsskole261 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 11:50
    Toso skole20 deltakere: 6. trinn

    Varighet pr opplegg: 180 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 8. november. 2019
  • Vingar skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Vingar skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Vingar skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Etnedal skule52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 8. november. 2019
  • Skreia ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Skreia ungdomsskole225 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Søre Ål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Søre Ål skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Søre Ål skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:30 - 12:05
    Engesvea skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Søre Ål skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. november. 2019
  • Ringebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Ringebu ungdomsskole140 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 11. november. 2019
  • Sør-Fron ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Nordre Ål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Nordre Ål skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Steinerskolen Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Steinerskolen Lillehammer63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Heidal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:10 - 13:50
    Heidal skule40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Otta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Otta ungdomsskole140 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Røyslimoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Røyslimoen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Røyslimoen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:30 - 12:05
    Røyslimoen skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Vestre Slidre skule88 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Gran ungdomsskole118 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 13:15 - 14:15
    Gran ungdomsskole118 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Dovre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:40 - 14:20
    Dovre ungdomsskole82 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 17:30
    NTG Lillehammer90 deltakere: VG3

    NTG Lillehammer 90 deltagere. 

    Det er 1,5 times omvisning før forestillingen.

Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Bøverbru skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Bøverbru skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Lesja skule51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lidar skule45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rogne skule59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Harestua skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 12:45 - 13:45
    Harestua skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Thune skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:20
    Thune skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:10 - 13:50
    Lesjaskog skule25 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. november. 2019
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vågå ungdomsskule130 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Korta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Korta skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:20 - 11:55
    Korta skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 12:30 - 13:05
    Korta skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. november. 2019
  • Lom ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 14:00 - 14:40
    Lom ungdomsskule80 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 17:30
    Dokka videregående skole35 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Dokka VGS 35 deltagere VG1-2 helse og oppvekst. 

    Det er 1,5 times omvisning før forestillingen.

Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 18. november. 2019
  • Bøverbru skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bøverbru skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bøverbru skole79 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 18. november. 2019
  • Bøverbru skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bøverbru skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bøverbru skole79 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Raufoss skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 10:30 - 11:05
    Raufoss skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bjoneroa b/u skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Brandbu barneskole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

  • 11:30 - 12:10
    Brandbu barneskole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Harestua skole64 deltakere: 6a, 6b, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:15
    Lunner ungdomsskole96 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 13:00 - 14:00
    Lunner ungdomsskole96 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Korta skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:45
    Bjoneroa b/u skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB! Ferge
    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Fredheim skole Gran36 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Grymyr skole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Reinsvoll skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Reinsvoll skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

  • 11:45 - 12:20
    Reinsvoll skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr konsert ca 35 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Brandbu barneskole45 deltakere: 7. trinn, Egen klasse introduksjon kunst

    Varighet pr opplegg: 60 min

Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Korta skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Jaren skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Fredheim skole Gran36 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Jevnaker skole117 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 13:15 - 14:15
    Jevnaker skole117 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:25
    Grymyr skole45 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Jaren skole45 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Moen skole - Gran67 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Etnedal skule54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Moen skole - Gran47 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 22. november. 2019
  • Raufoss skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sanne skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    To forestillinger på en dag: En for Trintom, en for Sanne.
    Varighet pr forestilling: 40 min.

  • 12:00 - 12:40
    Trintom skole86 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Sanne skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Trintom skole36 deltakere: 7. trinn, Egen gruppe spes behov kunst

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 25. november. 2019
  • Lena ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 25. november. 2019
  • Reinsvoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 25. november. 2019
  • Reinsvoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Nordre Ål skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grua skole 78 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Amanda TenfjordMusikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 25. november. 2019
  • Vinstra vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Dokka ungdomsskole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

  • 13:15 - 14:15
    Dokka ungdomsskole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Engesvea skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Raufoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Thune skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Thune skole60 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Thune skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Thune skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Thune skole60 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:40
    Hammartun skole49 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lunner barneskole72 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

  • 11:45 - 12:25
    Lunner barneskole72 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Amanda TenfjordMusikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Otta kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Biri ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Reinsvoll ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Hoffsvangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Hoffsvangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Harestua skole103 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Amanda TenfjordMusikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45

    Valdres VGS har meldt inn hele skolen, 450 elever. Ønsker konsert i skolens gymsal. Må vi leie inn scene? 

Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Steinerskolen Gjøvik-Toten
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Steinerskolen Gjøvik-Toten22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    1 utøver

    Steinerskolen Gjøvik-Toten, 8.-10. trinn, får dette tilbudet hvert tredje år. Neste gang skoleåret 19/20 (sist gang 16/17).

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Kapp skole71 deltakere: 6a, 6b, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Kapp skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Kapp skole71 deltakere: 6a, 6b, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Toso skole111 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Amanda TenfjordMusikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Dokka kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45

    Dokka VGS har meldt inn hele skolen, 280 elever.
    Kinosalen er opptatt fra kl 11.30.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 29. november. 2019
  • Bjørnsveen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 29. november. 2019
  • Kapp skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Kapp skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bergerbakken skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

  • 11:30 - 12:10
    Bergerbakken skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr forestilling: 40 min.

Produksjonsinformasjon
  • Amanda TenfjordMusikk
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 29. november. 2019
  • Hadeland kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30
    Etnedal skule53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Torpa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Dokka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fredheim skole Gran55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Grymyr skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Jevnaker skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harestua skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 11:30
    Harestua skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Vestre Slidre skule89 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min.

Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Gran ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bergerbakken skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00
    Bergerbakken skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Lunner ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lunner ungdomsskole63 deltakere: 8. trinn

    2 utøvere

    Hvis tre klasser, må de deles i totalt 2 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Harestua skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Steinerskolen Lillehammer59 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bjoneroa b/u skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Brandbu barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00
    Brandbu barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Søre Ål skole53 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Bjoneroa b/u skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjoneroa b/u skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    1 utøver

    Bjoneroa barne- og ungdomsskole, 8.-10. trinn, får dette tilbudet hvert tredje år. Neste gang skoleåret 19/20 (sist gang 16/17).

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Brandbu ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Jaren skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Vingar skole73 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Vingrom skole56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 60 min

Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Moen skole - Gran78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sanne skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Trintom skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grua skole 100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Toso skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 12:00
    Toso skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lunner barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

  • 11:45
    Lunner barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Varighet pr forestilling: 45 min

Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Kombinasjonsklassene/Basisgruppen ved LVG avd sør og Lillehammer læringssenter
    Hver klasse bestiller selv

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Kombinasjonsklassene/Basisgruppen ved LVG avd sør og Lillehammer læringssenter
    Hver klasse bestiller selv

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Kombinasjonsklassene/Basisgruppen ved LVG avd sør og Lillehammer læringssenter
    Hver klasse bestiller selv

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Vg3PBY og Kombinasjonsklassen
    Ønsker om mulig å kombinere dette med "Var alt så mye bedre før"
    Ønsker uke 39

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Vg3PBY og Kombinasjonsklassen
    Ønsker om mulig å kombinere dette med "Var alt så mye bedre før"
    Ønsker uke 39

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    vg3
    37, 39, 17, 18
    Ønsker dette opplegget i kombinasjon med "Var alt så  mye bedre før"
    Skolen kontakter museet for å avtale dato/tidspunkt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    vg3
    37, 39, 17, 18
    Ønsker dette opplegget i kombinasjon med "Var alt så mye bedre før"
    Skolen kontakter museet for å avtale dato/tidspunkt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    vg3
    37, 39, 17, 18
    Ønsker dette opplegget i kombinasjon med "Var alt så mye bedre før"
    Skolen kontakter museet for å avtale dato/tidspunkt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Vardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:05 - 10:20
    Lesjaskog skule9 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Follebu skole23 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:15
    Dokka barneskole28 deltakere: 5. trinn

    Er de to separate klasser, så de kan ha to dager, eller må de være sammen?


Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Blomhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Blomhaug skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Blomhaug skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Blomhaug skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Raufoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Raufoss ungdomsskole235 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 14:15
    Lesja skule17 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Forset skole13 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Reinsvoll ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Åretta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:25 - 09:55
    Fjerdum skole21 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Heidal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Heidal skule11 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Grande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Grande skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Grande skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Biri ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Biri ungdomsskole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min

Produksjonsinformasjon
  • SafariumScenekunst
  • Varighet: 45-60 min
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Vinstra vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Dovre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 13:50
    Aurvoll skole21 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Snertingdal skole75 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min

Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • NTG-U Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Vågå ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Biristrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Biristrand skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Bjørnsveen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SafariumScenekunst
  • Varighet: 45-60 min
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Lillehammer videregående skole, avd. Nord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Redalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Redalen skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Gjøvikregionen International School
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Smestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 10:40
    Heidal skule20 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Sjekk antal elevar i 7. trinn.
    20 elever i 6. trinn, 0 elever i 7. trinn

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Fredheim skole Gjøvik
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Fredheim skole Gjøvik148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Fredheim skole Gjøvik148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Aurvoll skole14 deltakere: 6. trinn
    Solvang skole Øyer33 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • SafariumScenekunst
  • Varighet: 45-60 min
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Valdres vidaregåande skule
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Lom ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:45
    Lom ungdomsskule24 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 14:30
    Lalm skule9 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Vardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    Vardal ungdomsskole340 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min

Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mitt arkivKulturarv
  • Varighet: 135
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Otta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vågåmo skule30 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Gjøvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Gjøvik skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Gjøvik skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hammartun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SafariumScenekunst
  • Varighet: 45-60 min
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Dokka videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIAMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 10. januar. 2020
  • NTG-U Lillehammer
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:05
    NTG-U Lillehammer96 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr konsert: 35 min

Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Lom ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Kopperud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Kopperud skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Kopperud skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kopperud skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 12:00
    Bjoneroa b/u skole12 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Gjøvikregionen International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Brandbu barneskole32 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Brandbu barneskole32 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Dovre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55
    Dovre ungdomsskole24 deltakere: 8. trinn

    2 utøvere
    NB! Utøverne må være på skolen senest kl 0830.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Lundstein skole10 deltakere: 6. trinn
    Raufoss skole46 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Steinerskolen Gjøvik-Toten
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Etnedal skule20 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 3 timer

Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Snertingdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Snertingdal skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Brandbu barneskole32 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 14:15
    Fredheim skole Gran28 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Lundstein skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Lundstein skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Otta ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Jaren skole20 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Jaren skole17 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Vindingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40
    Vindingstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Vindingstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Vindingstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Gjøvik skole42 deltakere: 6. trinn
    Redalen skole9 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Øyer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Gausdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Skrinnhagen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Skrinnhagen skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:30
    Skrinnhagen skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Grymyr skole14 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Biristrand skole6 deltakere: 6. trinn
    Blomhaug skole43 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Skreia ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordli skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Nordli skole63 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Nordli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordli skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Nordli skole63 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Sanne skole22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:15 - 13:30
    Sanne skole22 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Hoffsvangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hoffsvangen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Hoffsvangen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Nord-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Stange skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:45
    Moen skole - Gran19 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Moen skole - Gran19 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Heidal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 09:55
    Heidal skule13 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Kapp skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kapp skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Kapp skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Sel skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Sel skule11 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Sør-Aurdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Øystre Slidre ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Totenviken skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Totenviken skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner på alle

Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Toten Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Toten Montessoriskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner på alle

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Totenviken skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Totenviken skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner på alle

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Toten Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Toten Montessoriskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner på alle

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Trintom skole25 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:15 - 13:30
    Trintom skole24 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Kopperud skole40 deltakere: 8. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Kolbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kolbu skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Otta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:20
    Otta skole49 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 12:05 - 12:50
    Otta skole47 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Barhaug skole18 deltakere: 6. trinn
    Fåvang skole27 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Toten Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Toten Montessoriskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vilberg skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Vilberg skole75 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Vilberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vilberg skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Vilberg skole75 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20 - 10:35
    Grua skole 26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:00 - 13:15
    Grua skole 26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Dovre skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Dovre skule24 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Nordli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nordli skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Dokka barneskole52 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Dombås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Dombås skole 30 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Totenviken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Totenviken skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Søndre Land ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Torpa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Torpa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:30
    Harestua skole26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:00 - 13:15
    Harestua skole26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Stange skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15
    Stange skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:15
    Stange skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Lesjaskog skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lesjaskog skule11 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Grande skole19 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Lesja skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Lesja skule44 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: Ca. 35 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vilberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vilberg skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:30
    Harestua skole26 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Sør-Fron ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Ringebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Lunner barneskole24 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Lunner barneskole24 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Skjåk barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Lalm skule29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vågåmo skule150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    248 sitteplasser (for bygdekino)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Hoffsvangen skole23 deltakere: 6. trinn
    Reinsvoll skole22 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Lalm skule18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vågåmo skule99 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    248 sitteplasser (for bygdekino)

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Loar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Loar skule 46 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Skåbu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skåbu oppvekstsenter3 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    1 utøver

    Skåbu oppvekstsenter, 8.-10. trinn, får dette tilbudet hvert tredje år. Neste gang skoleåret 19/20 (sist gang 16/17).

Produksjonsinformasjon
  • Skolefilmbussen UNGFilm
  • Varighet: En skoledag pr klasse
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Vinstra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 11:00
    Lunner barneskole24 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

  • 11:30 - 13:45
    Lunner barneskole24 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 135 min (3x45 min)

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Vågåmo skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Vågåmo skule39 deltakere: 4. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

  • 10:30 - 11:15
    Vågåmo skule41 deltakere: 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Heidal skule46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Otta skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    386 seter

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kapp skole38 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Heidal skule20 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Otta skole157 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    386 seter

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Lalm skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Lalm skule18 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Vang barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Nordli skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Stange skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Toten Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    294 sitteplasser

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Vindingstad skole57 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Vestre Slidre skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Lidar skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lidar skule31 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Kapp skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Totenviken skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    294 sitteplasser

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Korta skole51 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Kapp skole104 deltakere: 5. trinn, 6a, 6b, 7a, 7b
    Totenviken skole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    294 sitteplasser

Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Rogne skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Rogne skule45 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Dokka barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Dokka barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Barhaug skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ringebu skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vinstra kino: 135 seter

  • 11:30 - 13:30
    Harpefoss skule61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kvam skule58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vinstra kino: 135 seter


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Otta skole28 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

  • 12:50 - 14:20
    Otta skole28 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Lillehammer videregående skole, avd. Sør
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Dokka barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Dokka barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Etnedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Etnedal skule37 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. Otta
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Skjåk barne- og ungdomsskule24 deltakere: 7. trinn

    Dobbeltsjekk antal elevar i fht. ny skole / gamal skole. Sletta Marlo skule.
    24 elever i 7. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kvam skule13 deltakere: 6. trinn
    Skåbu oppvekstsenter6 deltakere: 6. trinn
    Sødorp skule28 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bagn skule
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Bagn skule35 deltakere: 4. trinn, 5. trinn

    Varighet pr opplegg: 45 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:10 - 14:40
    Loar skule 16 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Fryal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Lesjaskog skule22 deltakere: 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Barhaug skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ringebu skole45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vinstra kino: 135 seter

  • 11:30 - 13:30
    Fåvang skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Harpefoss skule42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vinstra kino: 135 seter


Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kopperud skole53 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Utgard - Kulturstugu
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:50 - 14:20
    Lesja skule19 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Odnes skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner for alle

Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Landåsbygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Odnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Odnes skole99 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner for alle

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Landåsbygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Spring du felaKulturarv, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Dokka videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00

    Vg1 og Vg2 Ho-avd
    Ikke mandager og tirsdager
    Spillested: Auditoriet eller biblioteket

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Dovre skule8 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Fåvang skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skåbu oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vinstra kino: 135 seter

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Kolbu skole25 deltakere: 6. trinn
    Totenviken skole20 deltakere: 6. trinn
    Vilberg skole8 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:55 - 14:25
    Dombås skole 16 deltakere: 7. trinn

    Varighet pr opplegg: 90 min

Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gjøvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bagn skule12 deltakere: 1. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bagn skule21 deltakere: 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bagn skule96 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bagn skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bagn skule12 deltakere: 1. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bagn skule21 deltakere: 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Bagn skule96 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Sødorp skule92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vinstra kino: 135 seter

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Fjerdum skole36 deltakere: 6. trinn
    Forset skole15 deltakere: 6. trinn

    Omvisning og verksted ved Lillehammer Kunstmuseum
    Varighet: ca 3 timer inkl. spisepause
    Kjøretid kommer i tillegg.

Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Begnadalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Begnadalen skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner for alle

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Hedalen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Begnadalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Begnadalen skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner for alle

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Dombås skole 55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Dovre skule37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dombås kino: 450 sitteplasser (men flatt gulv, så bør ikke være flere enn max 200). (kontaktperson Ove Vadet: 97181643)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Dombås skole 48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Dovre skule25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Dombås kino: 450 sitteplasser (men flatt gulv, så bør ikke være flere enn max 200). (kontaktperson Ove Vadet: 97181643)

Produksjonsinformasjon
  • ARTificial REALityFilm
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Lillehammer videregående skole, avd. Nord
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Etnedal skule26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Etnedal skule79 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Etnedal skule
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Etnedal skule26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Æsj!

  • kl ?
    Etnedal skule79 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Damer og demoner

Produksjonsinformasjon
  • ARTificial REALityFilm
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Lillehammer videregående skole, avd. Nord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Lesja skule59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lesjaskog skule24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    120 sitteplasser (for bygdekino + eventuelt 30-40 ekstra stoler på gulvet)

Produksjonsinformasjon
  • Et møte med kunstVisuell kunst
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Lillehammer Kunstmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Lesja skule56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lesjaskog skule13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    120 sitteplasser (for bygdekino + eventuelt 30-40 ekstra stoler på gulvet)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Damer og demonerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Æsj!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Nord-Aurdal barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ARTificial REALityFilm
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Lillehammer videregående skole, avd. Sør
Tidspunkt og deltakere